Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 105 mln ludzi na świecie, używa się go w czterech krajach europejskich, posługuje się nim zaś prawie 128 mln osób na świecie. Interesuje Cię nauka niemieckiego? Warszawa to świetne miejsce, by zacząć.

Kontakt

OttoSchule.pl

Szkoła Języka Niemieckiego Online

Skype: ottoschule

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co nas wyróżnia?

Indywidualizacja

 • Mini grupy (3-4 osoby)
 • Program zajęć dostosowany do potrzeb i zainteresowań grupy
 • Kursy "szyte na miarę"

Profesjonalizm

 • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
 • Lektorzy polscy i niemieckojęzyczni
 • Autorskie programy nauczania

Bogata oferta

 • Kursy regularne i super intensywne
 • Kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego
 • Kursy dla informatyków i lekarzy

Świetna oferta cenowa

 • Możliwość rozłożenia płatności na raty
 • Zajęcia już od 28 zł za godzinę lekcyjną!

Wir stellen ein!

Wir suchen begeisterte DaF-Lehrkräfte (Muttersprachler) zur Verstärkung unseres Teams in Warschau! Senden Sie uns einfach Ihren Lebenslauf an folgende E-Mail-Adresse: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nauka niemieckiego? Warszawa? Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty kursów.

Kursy grupowe - Niemiecki, kurs niemieckiego w grupie

Kurs niemieckiego w grupie jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą uczyć się języka obcego szybko i w konkretnym celu. Praca w grupie o podobnych celach daje dodatkową motywację. Ponadto oferta ta jest bardziej atrakcyjna cenowo niż lekcje indywidualne. W naszej szkole uczymy w maksymalnie 6 osobowych mini grupach - to prawie tak jak lekcje prywatne! Opcja ta jest również idealna, jeśli chcesz uczyć się ze znajomymi, którzy są na tym samym poziomie znajomości języka obcego.

 

 przykładowy grupowy kurs niemieckiego Warszawa

 

Niemiecki w grupie pozwala na dostosowanie programu zajęć do kursantów, dzięki czemu nauka nie jest monotonna, a efekty szybsze niż w przypadku dużych grup. Zajęcia takie kosztują mniej niż lekcje prywatne, a grupa motywuje do nauki bardziej niż sam tylko lektor. Grupowy kurs niemieckiego (Warszawa Wola) to również wspaniała okazja do poznania innych osób o podobnym celu. To, co łączy naszych kursantów to między innymi: podróże, mobilność, niemiecki, Warszawa oraz chęć poszerzania swojej wiedzy i zainteresowań.

 

 niemiecki (Warszawa Wola) nauka wgrupie

Przed rozpoczęciem nauki zbadamy Twój poziom językowy na podstawie krótkiego testu i rozmowy z lektorem, a następnie wspólnie opracujemy "plan działania" gwarantujący szybkie postępy w nauce. Analiza Państwa poziomu językowego, potrzeb i zainteresowań jest gratisowa i nie zobowiązuje do zapisu. Już od dawna planujesz kurs niemieckiego? Warszawa i Szkoła Języka Niemieckiego OttoSchule to dobre miejsce, aby w końcu zacząć.

 

Poza kursami przedstawionymi na stronie i widniejącymi w cenniku istnieje możliwość zorganizowania innego typu kursu, np. kurs dwuosobowy, kurs super intensywny, weekendowe szkolenie i inne. Jeśli są Państwo zainteresowani nauką w innym trybie niż oferowany na stronie, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów i przedstawienia Państwu oferty cenowej. 

 

Bez względu na to czy szukasz kurs niemieckiego Warszawa czy Niemiecki Warszawa. Zapraszamy do naszej szkoły!

Nasze projekty

Akcja 1: Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

PL Dofinansowane przez UE POS 

W ramach projektu "W czym mogę pomóc? - Język jako klucz do integracji, sukcesu zawodowego i spełnienia osobistego" (1.08.2022-31.01.2024) nasza kadra mogła wyjechać do Niemiec i Hiszpanii na kursy doskonalenia zawodowego oraz job shadowing (obserwację pracy).

Więcej...

Kursy języka biznesowego

Dla profesjonalistów

Kurs języka specjalistycznego biznesowo-finansowego

language classes

 • Podstawowe zagadnienia ekonomiczne
 • Komunikacja i korespondencja biznesowa

Więcej...

 

Kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych

Daj sobie szansę!

Szkolenie językowe przygotowujące do podjęcia pracy za granicą

language classes

 • Komunikacja w języku niemieckim;
 • Słownictwo specjalistyczne;

Więcej...

Kursy dla maturzystów

Sukces gwarantowany

Specjalny program przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej.

language classes

 • Ćwiczymy czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie;
 • Powtarzamy słownictwo i gramatykę;

Więcej...