Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 105 mln ludzi na świecie, używa się go w czterech krajach europejskich, posługuje się nim zaś prawie 128 mln osób na świecie. Interesuje Cię nauka niemieckiego? Warszawa to świetne miejsce, by zacząć.

Kontakt

OttoSchule.pl

Szkoła Języka Niemieckiego Online

Skype: ottoschule

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co nas wyróżnia?

Indywidualizacja

 • Mini grupy (3-4 osoby)
 • Program zajęć dostosowany do potrzeb i zainteresowań grupy
 • Kursy "szyte na miarę"

Profesjonalizm

 • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
 • Lektorzy polscy i niemieckojęzyczni
 • Autorskie programy nauczania

Bogata oferta

 • Kursy regularne i super intensywne
 • Kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego
 • Kursy dla informatyków i lekarzy

Świetna oferta cenowa

 • Możliwość rozłożenia płatności na raty
 • Zajęcia już od 28 zł za godzinę lekcyjną!

Wir stellen ein!

Wir suchen begeisterte DaF-Lehrkräfte (Muttersprachler) zur Verstärkung unseres Teams in Warschau! Senden Sie uns einfach Ihren Lebenslauf an folgende E-Mail-Adresse: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nauka niemieckiego? Warszawa? Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty kursów.

Niemiecki dla informatyków

Za naszą zachodnią granicą na specjalistów IT czeka ok. 29 tysięcy etatów. Sektor informatyczny jest tam drugim co do wielkości pracodawcą w przemyśle. Jednym z warunków podjęcia pracy w branży informatycznej w Niemczech jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Bardzo często jest to jednocześnie główna bariera dla polskich informatyków chcących pracować przy projektach dla firm niemieckich.

 

Odpowiadając na potrzeby rynku do swojej oferty wprowadziliśmy kursy "Niemiecki dla informatyków", których program przygotowany został z myślą o osobach pracujących w zawodach powiązanych z informatyką i pragnących wykonywać pracę w tej dziedzinie w języku niemieckim. Niewątpliwą zaletą jest to, że program naszych kursów zawsze dostosowywany jest do potrzeb grupy. Oferujemy kursy intensywne, które umożliwiają opanowanie języka w ekspresowym tempie i możliwie szybkie podjęcie pracy za granicą. Wraz ze wzrostem poziomu znajomości języka stopniowo wprowadzamy słownictwo biurowe i specjalistyczne.

 

Nasze kursy mają na celu rozwinięcie kompetencji językowej i komunikacyjnej umożliwiającej swobodne porozumiewanie się w różnorodnych sytuacjach obejmujących życie społeczne i zawodowe. Stawiamy na jak najszybsze rozpoczęcie komunikacji w języku obcym! Przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej, sporządzania CV oraz spotkań służbowych w języku niemieckim. Na kursach "Niemiecki dla informatyków" wykorzystujemy autentyczne materiały z niemieckojęzycznego obszaru językowego.

 

Współpracujemy z firmą CLEAR INTEC, która jako część CLEAR GROUP zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z zakresu IT, SAP i inżynierii dla firm takich jak: Siemens, DATEV, BMW, VW, Daimler, Bundesagentur für Arbeit oraz wielu innych renomowanych przedsiębiorstw. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech w regionie Norymbergii (Bawaria), a większość prowadzonych projektów realizowana jest na terenie południowych Niemiec. Firma CLEAR INTEC oferuje pracownikom CLEAR GROUP udział w zaawansowanych technologicznie projektach, zatrudnienie na umowę o pracę, a także kompleksową pomoc w zakresie podejmowania pracy w Niemczech, w tym wsparcie w poszukiwaniu mieszkania w Niemczech i dodatek relokacyjny. Warunkiem rozpoczęcia współpracy z firmą CLEAR INTEC jest znajomość języka na poziomie minimum B1.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Nasze projekty

Akcja 1: Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

PL Dofinansowane przez UE POS 

W ramach projektu "W czym mogę pomóc? - Język jako klucz do integracji, sukcesu zawodowego i spełnienia osobistego" (1.08.2022-31.01.2024) nasza kadra mogła wyjechać do Niemiec i Hiszpanii na kursy doskonalenia zawodowego oraz job shadowing (obserwację pracy).

Więcej...

Kursy języka biznesowego

Dla profesjonalistów

Kurs języka specjalistycznego biznesowo-finansowego

language classes

 • Podstawowe zagadnienia ekonomiczne
 • Komunikacja i korespondencja biznesowa

Więcej...

 

Kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych

Daj sobie szansę!

Szkolenie językowe przygotowujące do podjęcia pracy za granicą

language classes

 • Komunikacja w języku niemieckim;
 • Słownictwo specjalistyczne;

Więcej...

Kursy dla maturzystów

Sukces gwarantowany

Specjalny program przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej.

language classes

 • Ćwiczymy czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie;
 • Powtarzamy słownictwo i gramatykę;

Więcej...