Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 105 mln ludzi na świecie, używa się go w czterech krajach europejskich, posługuje się nim zaś prawie 128 mln osób na świecie. Interesuje Cię nauka niemieckiego? Warszawa to świetne miejsce, by zacząć.

Kontakt

OttoSchule.pl

Szkoła Języka Niemieckiego Online

Skype: ottoschule

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co nas wyróżnia?

Indywidualizacja

 • Mini grupy (3-4 osoby)
 • Program zajęć dostosowany do potrzeb i zainteresowań grupy
 • Kursy "szyte na miarę"

Profesjonalizm

 • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
 • Lektorzy polscy i niemieckojęzyczni
 • Autorskie programy nauczania

Bogata oferta

 • Kursy regularne i super intensywne
 • Kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego
 • Kursy dla informatyków i lekarzy

Świetna oferta cenowa

 • Możliwość rozłożenia płatności na raty
 • Zajęcia już od 28 zł za godzinę lekcyjną!

Wir stellen ein!

Wir suchen begeisterte DaF-Lehrkräfte (Muttersprachler) zur Verstärkung unseres Teams in Warschau! Senden Sie uns einfach Ihren Lebenslauf an folgende E-Mail-Adresse: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nauka niemieckiego? Warszawa? Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty kursów.

Szkoła Języka Niemieckiego Ottoschule w Warszawie

Serdecznie witamy na stronie internetowej szkoły języka niemieckiego OttoSchule w Warszawie. Prowadzimy  zwykłe oraz intensywne kursy języka niemieckiego dla młodzieży i osób dorosłych.

 

Nauka języków obcych to obecnie kluczowy element edukacji. Wciąż kiepska jakość nauczania języków w wielu szkołach i na większości państwowych uczelni powoduje, że często nawet po wielu latach nauki, uczniowie nie są w stanie porozumieć się płynnie w danym języku obcym. Jednocześnie rosną wymagania pracodawców, coraz częściej wymagają oni od potencjalnych pracowników znajomości nie jednego, a dwóch lub więcej języków obcych.

 

Uwzględniając wszystkie te czynniki OttoSchule - Szkoła Języka Niemieckiego (Warszawa) proponuje Państwu kursy językowe w mini grupach z odpowiednio przygotowanym programem nauczania. To, co wyróżnia nasze kursy to indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy małą szkołą języka niemieckiego, dzięki czemu nasi kursanci nie są dla nas anonimowi, a ich problemy mogą być rozwiązywane natychmiast.

 

Nasz kurs j.niemieckiego to nauka prawie jak na lekcjach prywatnych, za niższą cenę, w nowocześnie wyposażonej sali i z profesjonalnym lektorem!

 

A co jeśli chcesz uczyć się z przyjacielem lub indywidualnie? Nie ma problemu! Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz o swoich potrzebach. Wycenimy Twój kurs j.niemieckiego i opracujemy odpowiedni program nauczania. Musisz szybko opanować przynajmniej podstawy języka? Proponujemy nasz intensywny kurs niemieckiego. Warszawa to doskonałe miejsce, żeby zacząć, również jeśli planujesz wyjazd do któregoś z krajów niemieckojęzycznych. Elementy wiedzy o krajach niemieckojęzycznych zawiera również nasz intensywny kurs niemieckiego. Warszawa-Berlin to w końcu tylko kilka godzin podróży.

 

Każdy kurs prowadzony jest przez osobę o solidnym przygotowaniu merytorycznym i metodycznym z doświadczeniem zdobytym nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, dzięki czemu uczniowie zyskują wiedzę dotyczącą kultury krajów niemieckojęzycznych i aspektów językowych, których nie znajdą w podręcznikach. Elementy wiedzy o kulturze krajów niemieckojęzycznych zawiera również nasz intensywny kurs niemieckiego. Warszawa -Berlin to w końcu tylko kilka godzin podróży.

 

Gdzie odbywają się nasze kursy stacjonarne?

OttoSchule Szkoła Języka Niemieckiego, Warszawa, Solec 52.

 

 

 

Nasze projekty

Akcja 1: Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

erasmus logo 2 

W ramach projektu "Więcej niż język: Trening językowo - kulturowy z języka niemieckiego" (2.11.2014-1.11.2016) nasza kadra mogła wyjechać do Niemiec, Austrii i Wielkiej Brytanii na kursy doskonalenia zawodowego.

Więcej...

Kursy języka biznesowego

Dla profesjonalistów

Kurs języka specjalistycznego biznesowo-finansowego

language classes

 • Podstawowe zagadnienia ekonomiczne
 • Komunikacja i korespondencja biznesowa

Więcej...

 

Kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych

Daj sobie szansę!

Szkolenie językowe przygotowujące do podjęcia pracy za granicą

language classes

 • Komunikacja w języku niemieckim;
 • Słownictwo specjalistyczne;

Więcej...

Kursy dla maturzystów

Sukces gwarantowany

Specjalny program przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej.

language classes

 • Ćwiczymy czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie;
 • Powtarzamy słownictwo i gramatykę;

Więcej...