Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 105 mln ludzi na świecie, używa się go w czterech krajach europejskich, posługuje się nim zaś prawie 128 mln osób na świecie. Interesuje Cię nauka niemieckiego? Chętnie pomożemy!

Kontakt

OttoSchule.pl

Szkoła Języka Niemieckiego

Skype: ottoschule

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Co nas wyróżnia?

Indywidualizacja

  • Mini grupy (3-4 osoby)
  • Program zajęć dostosowany do potrzeb i zainteresowań grupy
  • Kursy "szyte na miarę"
  • Coaching językowy

Profesjonalizm

  • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
  • Lektorzy polscy i niemieckojęzyczni
  • Autorskie programy nauczania

Bogata oferta

  • Kursy regularne i super intensywne
  • Kursy języka ogólnego i języków fachowych
  • Nauka online 

 

Kim jesteśmy

OttoSchule proponuje Państwu kursy językowe w mini grupach na wszystkich poziomach zaawansowania w formie zajęć indywidualnych i grupowych. Nasza oferta obejmuje zajęcia online, w tym kursy języka ogólnego oraz kursy języków specjalistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem języka biurowego i biznesowego oraz języka medycznego.

 

To, co wyróżnia nasze kursy to przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu nasi kursanci nie są dla nas anonimowi, a ich problemy mogą być rozwiązywane natychmiast. Dzięki indywidualnemu podejściu do osób uczących się oraz dobraniu metod i materiałów do potrzeb danej osoby czy grupy, udaje nam się osiągnąć dużo szybsze efekty nauczania niż przy tradycyjnych kursach.

 

Każdy kurs prowadzony jest przez osobę o solidnym przygotowaniu merytorycznym i metodycznym, z doświadczeniem zdobytym nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, dzięki czemu uczniowie zyskują wiedzę dotyczącą kultury krajów niemieckojęzycznych i aspektów językowych, których nie znajdą w podręcznikach.

 

Mamy ponad 13-letnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych oraz prowadzeniu zajęć przygotowujących do certyfikatów językowych na wszystkich poziomach językowych (A1-C1). Prowadzimy zajęcia dla osób indywidualnych oraz szerokiej grupy firm i instytucji. Ponadto mamy doświadczenie w realizacji projektów w ramach programu Erasmus+ Edukacja dorosłych.

 

Przygotowujemy kursy pod indywidualne potrzeby i grupy. Prosimy o wiadomość e-mail, wycenimy kurs i opracujemy odpowiedni program nauczania. Zapraszamy!

  

Nasze projekty

Akcja 1: Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

PL Dofinansowane przez UE POS 

Więcej...