Język niemiecki jest językiem ojczystym dla ponad 105 mln ludzi na świecie, używa się go w czterech krajach europejskich, posługuje się nim zaś prawie 128 mln osób na świecie. Interesuje Cię nauka niemieckiego? Warszawa to świetne miejsce, by zacząć.

Kontakt

OttoSchule.pl

Szkoła Języka Niemieckiego Online

Skype: ottoschule

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co nas wyróżnia?

Indywidualizacja

 • Mini grupy (3-4 osoby)
 • Program zajęć dostosowany do potrzeb i zainteresowań grupy
 • Kursy "szyte na miarę"

Profesjonalizm

 • Wysoko wykwalifikowani lektorzy
 • Lektorzy polscy i niemieckojęzyczni
 • Autorskie programy nauczania

Bogata oferta

 • Kursy regularne i super intensywne
 • Kursy języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego
 • Kursy dla informatyków i lekarzy

Świetna oferta cenowa

 • Możliwość rozłożenia płatności na raty
 • Zajęcia już od 28 zł za godzinę lekcyjną!

Wir stellen ein!

Wir suchen begeisterte DaF-Lehrkräfte (Muttersprachler) zur Verstärkung unseres Teams in Warschau! Senden Sie uns einfach Ihren Lebenslauf an folgende E-Mail-Adresse: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Nauka niemieckiego? Warszawa? Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej oferty kursów.

Kurs niemieckiego dla młodzieży i egzaminacyjne w Warszawie

Kurs niemieckiego - ogólnego

 

 

Kursy grupowe dla młodzieży to oferta skierowana do gimnazjalistów i licealistów chcących uczyć się języka niemieckiego jako języka dodatkowego lub jako uzupełnienie nauki w szkole.

 

Program kursu niemieckiego nauki dobierany jest pod zainteresowania i osobowość uczestników. Uczymy bez stresu związanego z nauką, który często towarzyszy nauce w szkole. Na naszych zajęciach kursanci poznają nowe słownictwo i gramatykę, a poprzez różnorodne ćwiczenia komunikacyjne (wywiady, scenki sytuacyjne, gry językowe itp.) uczą się wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce. Dzięki temu szybko nabierają pewności mówienia i uczą się intuicyjnie wybierać poprawne formy językowe.

 

Nauka języków obcych to stopniowe oswajanie się z inną kulturą, sposobem myślenia i zachowania oraz stylem życia. Staramy się przekazywać naszym kursantom nie tylko wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki języka niemieckiego, ale również wiedzę dotyczącą krajów obszaru niemieckojęzycznego.

 

Proponujemy Państwa dzieciom także zajęcia w formie lekcji indywidualnych.

 

Przed rozpoczęciem zajęć zbadamy poziom językowy ucznia i doradzimy formę i tryb nauki. Istnieje możliwość podjęcia nauki po rozpoczęciu semestru, jeśli tylko są jeszcze dostępne wolne miejsca. Cena kursu jest wówczas oczywiście adekwatna do pozostałej liczby zajęć.

 

Jeżeli  mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt - chętnie udzielimy Państwu bezpłatnej i niezobowiązującej porady na temat bieżącej oferty kursów niemieckiego w Warszawie.

 

 

Kurs niemieckiego - egzaminacyjny

 

Kursy maturalne i gimnazjalne to kursy mające na celu przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego bądź maturalnego z języka niemieckiego. Przygotowujemy do egzaminów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Program kursu niemieckiego dostosowany jest indywidualnie do potrzeb grupy. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Powtarzamy i poszerzamy słownictwo, powtarzamy gramatykę i rozwiązujemy zestawy egzaminacyjne z lat ubiegłych.

 

Na kursach maturalnych powtarzamy struktury leksykalno-gramatyczne potrzebne do formułowania wypowiedzi ustnych u pisemnych na różne tematy, ćwiczymy opis obrazka, prowadzenie krótkich rozmów oraz udział w dyskusji. Zapoznamy Was ze wszystkimi formami wypowiedzi pisemnej, a także podamy słownictwo pomocne przy komponowaniu różnych form tekstu. Wspólnie przeanalizujemy punktację i kryteria oceniania egzaminu maturalnego, a także przerobimy arkusze z lat ubiegłych. Przybliży Wam to przebieg matury i pomoże w optymalnym przygotowaniu się do egzaminu.

 

Nasi dotychczasowi uczniowie osiągali bardzo wysokie wyniki zarówno z egzaminu na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Z nami żaden egzamin nie jest straszny! Pamiętaj - kurs niemiecgo w Warszawie pomoże Ci lepiej przygotować się do matury.

 

Nasze projekty

Akcja 1: Mobilność kadry edukacji dorosłych. 

PL Dofinansowane przez UE POS 

W ramach projektu "W czym mogę pomóc? - Język jako klucz do integracji, sukcesu zawodowego i spełnienia osobistego" (1.08.2022-31.01.2024) nasza kadra mogła wyjechać do Niemiec i Hiszpanii na kursy doskonalenia zawodowego oraz job shadowing (obserwację pracy).

Więcej...

Kursy języka biznesowego

Dla profesjonalistów

Kurs języka specjalistycznego biznesowo-finansowego

language classes

 • Podstawowe zagadnienia ekonomiczne
 • Komunikacja i korespondencja biznesowa

Więcej...

 

Kurs niemieckiego dla opiekunek osób starszych

Daj sobie szansę!

Szkolenie językowe przygotowujące do podjęcia pracy za granicą

language classes

 • Komunikacja w języku niemieckim;
 • Słownictwo specjalistyczne;

Więcej...

Kursy dla maturzystów

Sukces gwarantowany

Specjalny program przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej.

language classes

 • Ćwiczymy czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie;
 • Powtarzamy słownictwo i gramatykę;

Więcej...